Ak sa vám zdá, že ste Kristínu Tormovú dlho nevideli v žiadnom seriáli, máte pravdu. Trojnásobná mamička doposiaľ pred televíznou kariérou uprednostňovala rodinu a iné pracovné aktivity. Teraz však prikývla na prekvapivú rolu v markizáckom projekte.

Už na jeseň sa na obrazovky Markízy vráti obľúbený seriál Pán profesor, a to so svojou štvrtou sériou, v ktorej sa predstaví nejedna nová postava. Ponuku z modrožltej televízie dostala i obľúbená herečka, influencerka, spisvateľka či podnikateľka v jednom Kristína Tormová.

kristina tormova

,,Celý život hrám slušne prostitútky a zvodkyne s dlhými nohami a potom naraz.. d*b a matku 20-ročnej čajočke. Je to pocit nový.. hlavne keď si to vyrátaš a zistíš, že by mohla byť fakt tvoja dcéra…,“ zdôverila sa so svojimi pocitmi známa Slovenka. Tá ostala z úlohy matky dospeláčky, v realite kočky Victorie Jamrich, mierne v šoku asi rovnako ako jej priaznivci. Avšak sama so smútkom uznáva, že vek na ňu predsa len má.

,,Ďakujem Pánovi profesorovi za to, že mi pripomínate, že mám 40!!!!!! … Pardon, že som si mohla po 4 rokoch odskočiť do seriálu,“ uviedla s vtipom na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova