Internet či časopisy sú plné rád a tipov „ako zbaliť muža“. Ak ich máte všetky prelustrované a stále ste single, skúste overený ťah kanadskej se*uologičky Shan Boodram – je však iba pre silnejšie nátury.

Shan sa živí ako se*uologička, pričom jej rady nie sú len nejaké slová hlásané do vetra. To, čo odporúča ženám pri balení mužov, má totiž už desaťročie odskúšané a overené sama na sebe. Jej zaručeným tipom je však poriadna kontroverznosť.

Shan Boodram

Odborníčka na se*uálne vzťahy tvrdí, že by ste do spoločnosti mali vykračovať navoňané vlastnou vôňou, konkrétne sa ale jedná o vaginálny výtok. Áno, čítate správne – Shan vždy, keď ide na párty, si krk, kľúčnu kosť a zápästie nepotrie parfumom, ale tekutinou z pošvy. Následne sa vraj muži o ňu idú potrhať. Podľa skúsenej krásky slúži vaginálny výtok ako elixír lásky, a to najmä v období ovulácie – pri každom raze sa vraj cíti ako bohyňa so sladkým tajomstvom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či mužov skutočne priťahuje prítomnosť ženského výtoku v ich blízkosti, je otázne. Shan ale dámam, bažiacim po „mäsku“, radí, aby tomu verili. ,,Je jedno, či si vďaka nemu skutočne neodolateľnejšia. Ak tomu veríš, potom sa správaš sebavedomejšie a odvážnejšie,“ vyjadruje sa se*uologička z Toronta, ktorá tejto téme venovala celú knihu The Game of Desire. Tak čo, baby, vyskúšate?

Shan Boodram

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram/shanboody