Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zavítala uplynulé dni na politické stretnutie do ďalekého Francúzska. Svoju cestu zaznamenala ako vždy na sociálnej sieti, kde šokovala verejnosť najmä pohľadom na jej krátke vlasy.

Zuzana Čaputová sa ako prvá slovenská prezidentka stala aj akousi módnou ikonou. Množstvo ľudí posudzuje nielen jej verejné vystupovanie, ale najmä šatník či najnovšie radikálnu zmenu účesu.

Naša hlava štátu sa totiž počas návštevy historického Francúzska rozhodla staviť na zmenu a svoje dlhšie rozpustené blond vlasy vymenila za celkom nový styling. Zuzana sa tak po dlhom čase predviedla v krátkych vlasoch vyčesaných dozadu, čo mnoho jej fanúšikov poriadne prekvapilo.

Prezidentkina zmena vizáže však rozdelila spoločnosť doslova na dva tábory. Zatiaľ čo jedna strana vidí túto premenu pozitívne, tí druhí sú názoru, že si Čaputová prilepšila o pár rokov naviac. A čo si o jej aktuálnom účese myslíte vy? Páčila sa vám viac predtým alebo teraz? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Zuzana Čaputová ukázala vo Francúzsku krátke vlasy

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Zuzana_Caputova, DennikN, 247nnu, lgbtslovensko