Začiatkom leta obehli médiá fotografie speváčky Adele, ktorá s bacuľkou, ako sme dovtedy britskú divu poznali, nemala vôbec nič spoločné. Z výzoru svetovej hviezdy ostali všetci poriadne v šoku, pričom známa plavovláska v chudnutí stále pokračuje. Verejnosť sa tak neustále pýta – čo je za tým!?

Pred pár rokmi sa Adele netajila tým, že ručička na jej váhe ukazuje okolo deväťdesiat kilogramov, čo vo svete šoubiznisu nie je úplne bežné. 175-centimetrová speváčka si však ešte donedávna nad svojou postavou hlavu nelámala, nakoľko vzbudzovala úspech a rešpekt aj s kilami navyše.

Pred pár mesiacmi si ale populárna Angličanka povedala dosť – či za tým stojí rozpad jej manželstva alebo nový objav, raper Skepta, nevedno. Isté je však to, že sa zverila do rúk trénerky Camily Goodis, ktorá v jej živote nastolila prísny režim.

Camila pre denník The Sun prezradila, že za Adelinou šokujúcou premenou stojí z 90-tich percent najmä tvrdá diéta, zvaná Sirtfood. 31-ročná Londýnčanka totiž prvý týždeň pila iba zeleninové šťavy, pričom denne mohla prijať 1000 kalórií, čo je približne o 1000 – 1500 menej, ako bežne konzumujú jej rovesníčky. To malo speváčke správne naštartovať pokrivený metabolizmus.

Následne svetoznáma mamička nabehla na normálnejší režim, pozostávajúci z niekoľkých chodov, obsahujúcich množstvo sirtuínov, ako sú napríklad jablká, citrusy, datle, čučoriedky, jahody, orechy, panenský olivový olej, pohánka, sója, kaleráb, petržlen, káva, kel, kapary, čili, kurkuma, ligurček, červená cibuľa, zelený čaj, ale pozor aj horká čokoláda či červené víno. Pri tejto diéte je však absolútnym tabu jedenie mäsa.

Adele pár mesiacov driny a úbytok cca 45 kíl zmenilo naozaj na nepoznanie, a to dokonca v takej miere, že sa o ňu fanúšikovia pri pohľade na najnovšie zábery strachujú. A čo si o speváčkinej premene myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter, YouTube