Veľkej časti žien záleží na tom, akým spôsobom ich vníma okolie. Chceme byť krásne, štíhle a obdivované. Táto žena však búra stereotypy a všetkým ženám odkazuje niečo úžasné!

Milly Smith je známa na Instagrame vďaka svojim fotografiám, ktoré prezentuje celému svetu. Na snímkach sa nehanbí ukázať väčšie bruško, nenamaľovanú tvár, či svoje telo v rôznych pozíciách. Týmto spôsobom chce ukázať všetkým ženám, že sa nemusia hanbiť za svoju postavu a lpieť na nezmyselných ideáloch krásy. Nedávno pridala na sociálnu sieť príspevok, ktorý si vyslúžil veľký obdiv. Na prvej fotografií má oblečené legíny, ktoré jej siahajú až po pás, zvýrazňujú jej postavu a schovajú nedokonalosti. Na druhej fotke má však legíny stiahnuté a odhaľujú jej brucho. Milly zdôrazňuje, že snímky boli spravené v rovnaký čas, nejedná sa o žiadnu sériu “pred a po”. Odkaz, ktorý napísala k fotografií je plný nádherných slov, ktoré prehovorili do duše nejednej žena s nezmyselnými komplexmi.

„Rovnaké dievča, rovnaký deň a v rovnakom čase,“ napísala k fotografií Milly, „Nie je to transformácia pri chudnutí, žiadne pred a po. Som spokojná s mojim telom v oboch prípadoch. Sme tak zaslepení ideálmi krásneho tela, že vôbec nevnímame, čo je skutočná krása. A vidíte, ako sa ľudia môžu stať viac alebo menej atraktívni v priebehu piatich sekúnd! Je to šialené, však? Neporovnávajte sa s ostatnými, žite svoje životy len pre vás! Na tejto planéte nie je nikto tak úžasný a jedinečný ako si ty! Svet nepotrebuje ďalšiu kópiu, potrebuje teba!“

Foto: Instagram