Jedným z najsmutnejších rozchodov šoubiznisu bol rozpad manželstva Brada Pitta a Angeliny Jolie. Nejedna z nás bola presvedčená, že veľká láska sa skončila náhle, avšak až teraz vyšlo najavo, že to bolo celé celkom inak. 

Rozchod Brangeliny bol pre mnohých veľkým šokom. Najzamilovanejší pár šoubiznisu sa koncom minulého roka rozišiel a dôvod nebol nikdy presne objasnený. Média špekulovali o nevere, drogách, alkohole, a dokonca údajnou príčinou mohlo byť aj Bradovo agresívne správanie.

Dohady budeme čoskoro môcť nechať bokom- spoločnosť CMC totiž plánuje natočiť dokument o vzťahu a hlavne rozchode tohto hviezdneho páru. Film bude úzko súvisieť s knihou, ktorú v roku 2009 napísal spisovateľ Ian Halperin a obsahuje rôzne pikošky o vzťahu Brada a Angeliny. Ian už v roku 2009 predpovedal koniec ich manželstva, tvrdil totiž, že slávny pár sa rozídie do siedmich rokov.

Dokument s názvom Broken: The Incredible Story of Brangelina (Rozchod: Neskutočný príbeh Brangelina) si budete môcť pozrieť už tento rok. Film plný škandalóznych odhalení prináša napríklad aj informáciu, že Brad Pitt a Angelina Jolie spolu nežili už od roku 2015, čiže ich rozchod prišiel veľmi krátko po svadbe. Zdá sa, že naoko šťastný hviezdy pár toho skrýval viac, ako by sme čakali…

Foto: Instagram, wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.