Najprv Miroslav Pajtáš, potom David Horák a napokon Peter Matejka. To sú mená pánov, ktorým počas ich pôsobenia vo Farme 13 pomotala hlavu finalistka Stanka Klčová. Ako je ale na tom rodáčka z Čachtíc, čo sa týka mužov, dnes? Ostanete v šoku!

Spočiatku to medzi Mirom a Stankou vyzeralo na obrovskú lásku, po návrate domov sa však dvojica absolútne ingoruje a na sociálnych sieťach sa dokonca vzájomne zablokovala. Citmi k atraktívnej blondínke zahoreli aj ďalší dvaja páni, pričom Peťo sa ešte nedávno v Teleráne vyjadril, že je do farmárky zamilovaný.

Podľa najnovších informácií portálu Pluska.sk sa zdá, že si srdce šikovnej kuchárky získal niekto úplne iný. Avšak pre divákov reality šou nejde o neznámeho muža. „Stanka sa dala dokopy s ohrdnutým barberom, s bývalým frajerom Natálie. Ako sa títo dvaja stretli, neviem, ale zrejme sa nakontaktovali cez sociálnu sieť a obaja si mali čo povedať,“ prezradil zdroj.

Reč je o uznávanom barberovi Jozefovi Belanovi, ktorý Naty počas jej farmárčenia požiadal o ruku prostredníctvom listu. Okrem toho naňho dlhovlasá kráska nabonzovala nie príliš pekné veci. ,,Povedal také slová niektoré, ktoré majú podľa mňa takú silnú moc, a to sa úplne nezabúda. Povedal mi, že keď proste pôjdem, bude koniec. Viackrát mi povedal, že som mu týmto zničila život a že ma nechce vidieť,“ s plačom hovorila v tom čase na kameru aktuálna priateľka kráľa Farmy 13 Mesuta.

Bývalá misska sa teraz vyjadrila aj k údajnému romániku svojho ex. „Ja som o tom tiež počula, že môj expriateľ sa zaplietol so Stankou. So Stankou som sa počas finále už stretla. No nič mi nenaznačila, ja som to neotvárala a čakám, kedy za mnou príde prvá. Videla som však náznaky, že s ním komunikuje, mobil nejako ľahko neskrývala, aby som si nič nevšimla. Mám to však z viacerých zdrojov potvrdené. Ja sa na tom iba smejem. No som zvedavá, čo mi na to Stanka povie, lebo sa po Farme chcela rozprávať,“ uviedla pre Plusku Natália, ktorá sa za Mesutom presťahovala do Banskej Bystrice.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, iamstanka,