Polícia Českej republiky vyhlásila mimoriadne pátranie po trúfalom mužovi, ktorý sa počas bieleho dňa dopustil skutku, akému sa dá len ťažko uveriť. Neznámy páchateľ priamo spred budovy pražskej základnej školy odcudzil luxusné vozidlo, ktoré ale nebolo prázdne!

Na facebookovej stránke českej polície sa vyskytol vskutku neobyčajný príspevok. Zlodej, túžiaci zmocniť sa drahého naštartovaného auta, sa stal v priebehu pár minút hlavným hrdinom absolútne škandalózneho prípadu.

Kým matka v pondelok okolo obeda vyzdvihovala staršie dieťa zo školy, v naštartovanom aute na ňu na zadom sedadle čakalo len polročné dievčatko uložené v autosedačke. Keď sa žena o pár minút snažila vrátiť späť k dopravnému prostriedku, zrejme by sa v nej v tom okamihu nikto krvi nedorezal.

Okrem toho, že auto sa na mieste už nenachádzalo, matku skolil fakt, že v ňom nechala spinkať malé nevinniatko. Poriadne prekvapený musel byť i samotný zlodej, keďže mu zarážajúca skutočnosť došla až po pár kilometroch. Bábätko sa, našťastie, našlo ešte v ten deň na neďalekom parkovisku, kde ho zmätený kriminálnik okamžite vyložil a na zemi ho nechal napospas osudu.

Muži zákona teraz pátrajú po zločincovi, ktorému sa v jedinom momente podarilo dopustiť sa krádeže aj únosu dieťaťa. Auto sa malo nájsť hneď na druhý deň, pričom bolo očividne zdevastované, avšak neznámeho muža sa stále dolapiť nepodarilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Polície České republiky | Foto: Pixabay, streamable.com