Ubehlo len pár hodín od okamihu, kedy slovenské médiá zaplavila mimoriadne tragická správa o úmrtí jednej z najtalentovanejších herečiek súčasnosti. Predstavitelia divadla SND prostredníctvom sociálnej siete informovali o predčasnom odchode len 27-ročnej brunetky, ktorej tvár bola súčasťou divadelných dosiek a televíznych obrazoviek. Krátko nato bola odhalená príčina smrti, aká sa dá len ťažko pochopiť.

Monika Potokárová sa zviditeľnila nielen v markizáckych Rodinných prípadov či jojkárskom Paneláku, ale najmä ako jedna z najžiadanejších umelkýň v rámci činohry SND. Mladučká hviezda účinkovala až v dvanástich predstaveniach, pričom si stíhala sem tam odbehnúť aj do televízneho vysielania.

Monika Potokárová RIP

Herečkin život pôsobil veľmi ružovo, nakoľko vďaka nespornému nadaniu vo veľmi skorom veku získala viaceré významné ocenenia a zároveň bola šťastne vydatá za staršieho kolegu Roberta Rotha. Skvele rozbehnutá kariéra a harmonická rodinná idylka sa zdali byť jasnými signálmi toho, že Monika si nažíva veľmi šťastne.

Pravda sa však zrejme ukrýva úplne inde, keďže viaceré médiá i ľudia na sociálnych sieťach aktuálne prinášajú zarážajúcu informáciu o tom, že Potokárová si na život siahla sama. Do hlbokých útrob mladej duše, samozrejme, nik nevidí, no v prípade úspešnej krásky, sa dá o dôvodoch skutočne len polemizovať. Samovražda pôvabnej Moniky otriasla celým slovenským filmovým i divadelným svetom, pričom smútiť budú nielen pozostalí príbuzní, ale tiež množstvo fanúšikov. Nech odpočíva v pokoji!

Monika Potokárová zomrela

Zdroj: bratislavskenoviny.sk | Foto: Instagram/monikapotokarova, tvjoj