Miro Jaroš sa stal idolom detských sŕdc a texty jeho pesničiek pozná zrejme každá mamička, ktorej ratolesť vyrastá pri songoch známeho speváka. Projekt, ktorý bývalý superstárista rozbehol, dopĺňa koncertami, na ktorých je účasť doslova neuveriteľná.

Najnovšie však Miro prehovoril o nepríjemnej skúsenosti, ktorú zažil na jednom z mnohých návštev svojich fanúšikov. Nepríjemní rodičia ho znechutili natoľko, že sa rozhodol k tejto téme vyjadriť a pred tisíckami sledovateľov zareagoval na vzniknutú situáciu.

Absolútna strata súkromia

Mám rád našich fanúšikov, ale dnes som po prvýkrát povedal na fotenie NIE,“ preniesol na svoju obranu. „Predstavte si situáciu, že odohráte už druhý koncert za deň. Na javisku necháte všetko. Pred sebou máte ešte autogramiádu. Kým sa ľudia postavia do radu, idete do šatne, do svojho súkromného mini priestoru, napiť sa, prezliecť sa, dopriať si 5 minút pre seba.

Po opísaní náročného programu prešiel na konflikt, ktorý mu utkvel v pamäti: „Zrazu sa (bez klopania) otvoria dvere a vojdú dnu ľudia s deťmi. Vraj “odfoťme sa tu, nám sa tam čakať nechce.” Hovorím: Prepáčte, toto je moja šatňa. Potrebujem sa prezliecť, hneď prídem dole. Odpoveď: Ale my tam nebudeme čakať, my sme sponzor koncertu. Za nimi prichádzajú ďalší ľudia. Opäť opakujem- teraz NIE! Viem presne, čo si myslia, aj čo budú o mne rozprávať. Ľudia, ozaj, rešpektujme sa. Rád sa s vami odfotím. Nemám problém byť s vami aj hodinu po koncerte. Doprajte mi tých 5 minút pre seba. Budem sa na vás usmievať ešte viac :),“ dodal.

Oficiálne vyjadrenie

Foto: Instagram