Dominika Cibulková v novembri minulého roku ukončila svoju dlhoročnú tenisovú kariéru a začala si plnými dúškami užívať voľný čas a prípravu na príchod prvého potomka. Okrem toho ale známa kráska nevynecháva ani prestížne spoločenské akcie, pričom nechýbala ani na nedávnom Plese v opere, kde zavítala s hriešne drahým doplnkom.

Luxus a Dominika Cibulková idú odjakživa ruka v ruke, avšak niet sa čomu čudovať – tenisová hviezda si počas svojej kariéry vydrela milióny. Dnes už preto nikoho neprekvapí, keď sa Domča ukáže oblečená či obutá v najdrahších svetových značkách.

Svojej nálepke “módna ikona” neostala budúca mamina nič dlžná ani na Plese v opere, kde sa predviedla v nádhernej bielej róbe od popredného slovenského návrhára, fotografa a vizážistu Lukáša Kimličku. Dychberúce šaty, vyšívané drobnými kamienkami, ale rozhodne neboli najdrahšou položkou Dominikinho celkového outfitu.

Možno viacerým neunikli šperky, ktorými mala usmievavá kráska ozdobené uši a prst. Práve cena náušníc a prsteňa siaha do nekresťanských výšin, o akých sa bežným smrteľníkom ani nesníva. Hodnota daných doplnkov s päťkarátovým diamantom je totiž vyčíslená na neuveriteľných 800 tisíc eur, čo je cena, za akú by ste si mohli kúpiť mega luxusné sídlo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulkova ples v opere

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/domicibulkova