Američanka sa rozhodla spečatiť lásku s partnerom pred zrakom najbližších, k čomu neodmysliteľne patria svadobné šaty. Každá žena túži po rozprávkovej róbe – tú svoju si atraktívna blondínka objednala cez internet. Keď jej však prišla zásielka, ostala v šoku. Neuveríte, čo nebolo správne!

Deux Aubrey si vyhliadla šaty na svadobný obrad na internete. Blondína neváhala a okamžite si svoju róbu vyskúšala. V momente si ale všimla, že niečo nie je v poriadku. Na prvý pohľad sa jej totižto zdalo, že biely odev, ktorý jej firma zaslala, je úplne iný, ako si zaľúbená nevesta objednala.

Zamilovaná kráska si totižto obliekla svadobné šaty naopak. Kritikou a výsmechom sa však rozhodiť nenechala a svoju minútku slávy využila naozaj úctyhodným spôsobom.

Potom, čo svetové média obletela jej fotografia v šatách, Deux založila charitatívnu organizáciu s názvom Love Me from the Inside Out. ,,Položili sme základ štipendijnému programu, aby sme ho mohli vrátiť iným ľuďom, ktorí si cez školu vyčerpali rezervu rovnako ako my,” píše Aubrey na sociálnych sieťach, kde taktiež zdieľala mnoho článkov, ktoré sa týkajú jej omylu so svadobným odevom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Deux Aubrey