O radostnú novinku sa podelil známy český spevák, ktorý sa krátko pred dovŕšením 50-tky stane po prvýkrát otcom. Jeho drahá polovička nosí pod srdcom bábätko i napriek faktu, že ešte stále nie je plnoletá!

O poriadny šok sa fanúšikom postaral spevák Bohuš Matuš, randiaci s mladučkou Luckou už takmer tri roky. Dvojica sa dala dohromady, keď mala kráska len 15 rokov, aj keď hudobník ešte prednedávnom kontroverznú známosť všemožne popieral.

Bohuš Matuš

Ako na hojdačke! Známy muzikálový spevák očividne netušil, ako má lásku k o 30 rokov mladšej partnerke pred verejnosťou obhajovať, až kým sa na klebety úplne nevykašľal. Párik sa totiž aktuálne rozhodol, že napriek Luckinej neplnoletosti nastal čas založiť si rodinu.

„Áno, je to tak. My sme sa vlastne po dlhej dobe, čo sme spolu, rozhodli, že budeme rodina. Nech si o tom každý myslí, čo chce,” pre český web Život v Česku odhalil Bohuš, tešiac sa vo svojich 47 rokoch na prvého potomka so slečnou, ktorá by mu pokojne mohla byť dcérou. Lucka sa momentálne nachádza v 20. týždni gravidity, čo teda značí, že sa do konca roka stane čerstvou maminou!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bohuš Matuš

Zdroj: Život v Česku | Foto: Instagram/Exprescz, Facebook/Bohuš Matuš