Slovenskom aktuálne rezonuje otázka týkajúca sa voľby nášho nového prezidenta. Jednotliví kandidáti sa v rámci predvolebných diskusií postavili zoči-voči obľúbenému moderátorovi Matejovi “Sajfovi” Cifrovi, ktorý ich vyspovedal do špiku kosti. Jeden z nich však poriadne vyčnieva z davu!

Sajfa v najnovšej sérií rozhovorov pre FunRadio dostal šancu vyspovedať kandidáta na prezidenta Martina Daňa, pričom sa už spočiatku sedenia nedalo nevšimnúť, že sa jeho názory absolútne nestotožňujú s konaním prítomného oponenta.

Vy ste zaujatý kvôli manželke,“ okríkol Cifru samotný Daňo už po pár minútach rozhovoru, keďže nie je žiadnym tajomstvom, že sa prezidentský kandidát dostal neraz do konfliktu s novinármi. „Ja si osobne myslím, že som nezaujatý,“ bránil sa Matej, avšak názory divákov sa stotožňujú skôr s prvou verziou.

Totálny neprofesionálny prístup Sajfu,“ ohradil sa jeden zo sledujúcich po tom, čo zhliadol video rozhovor pripomínajúci skôr verejnú hádku. „Toto, čo si tu predviedol, je vrchol,“ pridávajú sa ďalší, pričom negatívnych reakcií stále pribúda.

Na margo daného záznamu sa najnovšie rozhodol vyjadriť aj známy ex-farmár Filip Hakl. Ten slovenského moderátora označil za “zákeráka” a podľa jeho slov šlo o cielené ovplyvňovanie názoru verejnosti médiami. „Jak keby bol podplatený alebo niekto “vyšší” mu povedal, že sa tak má správať, aby ho zosmiešnil voči ľuďom,“ hanil Sajfove meno.

Je teda otázne, či sa Cifra rozhodne oponovať Haklovmu verejnému slovnému útoku alebo reakcie ľudí ohľadom rozhovoru s Martinom Daňom nechá takpovediac ľahnúť popolom. A čo si o tom myslíte vy? Zdal sa vám Sajfa v celom videu zaujatý alebo šlo len o adekvátne odpovede v porovnaní s tým, o akých témach dvojica diskutovala? Dajte nám vedieť do komentárov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfov rozhovor s kandidátom Martinom Daňom

Reakcia Filipa Hakla na Sajfove vystupovanie

Reakcie ľudí na sociálnej sieti

Video: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Filip Hakl

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.