Kedysi bola hviezdou našich obrazoviek, ktorej telenovelový príbeh sledovalo tisíce Slovákov. Dnes má už známa kráska 41 rokov a za sebou niekoľko vzťahov, pričom z toho posledného vzišiel aj synček. O to väčší šok prišiel v momente, keď latinskoamerická herečka zverejnila snímku so ženou, ktorú vraj miluje.

Reč je o hlavnej hrdinke telenovely Keď budeš moja, ktorá ešte donedávna žila usporiadaným rodinným životom. Silvia Navarro je totiž mamičkou 4-ročného Leóna, ktorého otcom je dnes už zrejme jej bývalý partner Gerard Casanova, viceprezident televíznej siete ESPN Latin America.

Hoci sa o kríze v ich vzťahu už nejaký čas pošepkávalo, vyzerá to tak, že až teraz vyšla pravda na povrch – Silvia na Instagrame publikovala zábery, na ktorých pózuje v plavkách v objatí neznámej ženy. Okrem toho známa herečka k snímkam priložila aj silné vyznanie. ,,Milujeme sa,” čím svojich fanúšikov poriadne šokovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či ide o oficiálnu partnerku seriálovej Palomy, zatiaľ nevedno, avšak všetko nasvedčuje tomu, že sa Silvia vo vzťahových veciach nesústredí len na opačné pohlavie.

Zdroj/Foto: Instagram/silvianavarroyya, Twitter