Ku koncu minulého roka sme vás informovali o radostnej správe. Slovenská herečka zo seriálu Milenky sa stala konečne maminou. Takmer polroka od pôrodu sa však známa mamička rozhodla prehovoriť o chvíľach plných strachu a beznádeje!

Gabriela Marcinková sa aktuálne teší z rodičovských povinností popri malej dcérke Eme. Okamihy plné radosti však predtým striedalo náročné obdobie, keďže sa herečka ocitla v nemocnici o mesiac skôr a bola vystavená predčasnému pôrodu.

Z jedného dňa na druhý som dostala preeklampsiu, čo je zvýšený krvný tlak v tehotenstve a zadržiavanie tekutín v tele ženy. Je to nebezpečné pre matku, ako aj pre dieťa, preto som hneď na druhý deň po hospitalizácii absolvovala cisársky rez,” Marcinková opisovala náročné chvíľe po takmer 6-tich mesiacoch.

Herečka sa dokonca netajila tým, že priniesť dieťatko na svet o 4 týždne skôr znamenalo obrovskú psychickú záťaž. Malá Ema dokonca musela podľa jej slov stráviť niekoľko dní v inkubátore, aby bol jej zdravotný stav čo najviac v poriadku. Dnes sú však obe dievčatá bezpečne doma a Gabike zostali na dramatický pôrod už len spomienky.

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/GabrielaMarcinkova, Jasmina_Alagic, Maria.Bartalos