Kim Kardashian a Kanye West patria k najsledovanejším párom svetového šoubiznisu, ktorý mnohí považujú za priam idylický. Za dverami ich súkromia sa však odohráva iná rozprávka – najnovšie sa slávny spevák dokonca zmienil o tom, že so svojou polovičkou plánuje rozvod.

Písal sa rok 2014, keď si úspešný spevák Kanye West vzal za manželku hviezdu reality show Kim Kardashian. Dnes spolu vychovávajú štyri detičky, ktoré zahŕňajú láskou a poriadnym luxusom. Ich rodinná idylka sa však akosi začala rozpadávať – hudobník sa vraj už od roku 2018 pokúša o rozvod!

Kanyeho skalní fanúšikovia zrejme vedia, že svetová celebrita už roky bojuje s bipolárnou poruchou. Kvôli nej dokonca musel v roku 2016 zrušiť svoje koncerty. Westova duševná porucha sa ale posledné obdobie prejavuje tak, že na Twitteri zverejňuje rôzne znepokojujúce odkazy, ktoré následne maže. Okrem toho, že verejne rozoberá to, že Kim v čase, keď čakala ich dcérku North, rozmýšľala nad potratom, a obvinil ju, že je rasistka, nečakane sa zmienil i o rozvode.

Napriek tomu, že priatelia úspešnej dvojice tvrdia, že každý z nich býva v inej časti vily a že ich vzťah skrachoval, obľúbená influencerka sa snaží byť chápavá a manželovo správanie pred ľuďmi ospravedlniť.

,,Je to geniálny, ale komplikovaný človek, ktorý nielenže cíti tlak z toho, že je umelec a černoch, zažil aj bolestivú stratu matky, a navyše musí čeliť tlaku a izolácii, ktoré zintenzívňujú jeho bipolárnu poruchu,” vyjadrila sa kráska, mysliac si, že nikto by nemal súdiť, ak so svojím blízkym nemá podobnú skúsenosť. ,,Tí, ktorí rozumejú duševným chorobám alebo kompulzívnemu správaniu, vedia, že je rodina bezmocná, ak sa to netýka maloletej osoby,” uviedla Kim, prosiac verejnosť, aby s jej polovičkou mali súcit a boli empatickí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com | Foto: YouTube, Twitter