Prvou rodinou v najnovšej Zámene manželiek bola 39-ročná Maruška, ktorá žije s mladším partnerom holdujúcim alkoholu a neplnoletou dcérkou. Tá sa k nevlastnému otcovi správala nanajvýš drzo. Náhradná mamička si tak počas pobytu v cudzom dome všimla veci, ktoré sa medzi 8 očami nebála druhej žene vykričať. 

Dvojnásobná mamička bola po celú dobu, kedy žila s 28-ročným Lukášom a pubertiačkou Karolínou, zo správania novej dcéry v nemom úžase. Mladá slečna totiž partnera svojej mamy neustále slovne napádala kvôli jeho požívaniu alkoholu.

,,Poslúchať teba, ktorý je teraz ožratý, jak neviem kto, hej? Ty chceš kontrolovať mňa? Si ožratý! Ty si pubertiak, ktorý ešte nevyliezol z puberty. Ja som teraz do nej vošla. Koľkokrát ti to mám hovoriť? 50-krát?” obula sa do otčima 12-ročná Karolína, keď sa pýtal na jej domáce úlohy. Dokonca ho nazvala “chlapečkom”.

Kája však robila problémy i s chodením do školy. Lukáš ju dokonca musel násilím dotlačiť do auta, aby ju z domu dostal, no aj tak nevydalo. Školáčka nielenže ušla z auta, ale na druhý deň zmizla na hodinu z obydlia.

Slovensky hovoriaca Dáša v tejto rodine čítala medzi riadkami a skonštatovala, že najväčším problémom bude mamička s ukrajinskými koreňmi.

Medzi 8 očami jej to vytmavila

31-ročná Rómka sa s Maruškou odmietla aj zoznámiť. Po tom, čo sa usadila, spustila monológ. ,,Hneď prvé, čo ma u teba zabilo, bol smrad, špina, kam si ma to dala spať? Ležala si v čistom voňavom? Ty čo máš doma? Bordel, špinu, smrad a blchy!” začala kričať Dáša na ženu, ktorá na 10 dní prevzala výchovu o jej dvojičky. Terčom kritiky sa stalo i popíjanie piva či fakt, že sa o domácnosť stará muž. Toho má podľa slov naštvanej tmavovlásky manželka mlátiť.

,,Prečo ho biješ? Chudáka bije!” zaujímala sa Dáša, načo Maruška reagovala tým, že dostal facku, keď bol pod vplyvom alkoholu. ,,Neklam! Biješ ho!” pokračovala rozčúlená účastníčka Zámeny, ktorá ďalej upozornila na to, že jej drzá dcéra má v škole problémy kvôli šikane.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To vieš, že máš decko šikanované v škole? To vieš?!” aj tento fakt začala Maruška vyvracať. Tvrdila, že tomu tak bolo v bývalej škole, načo sa Lukáš partnerke pokúsil koktavo vysvetliť, čo sa dialo počas jej neprítomnosti. Celý rozhovor nájdete v priloženom videu!

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com