Televízia Markíza znova spustila premiérové diely Zámeny manželiek, avšak medzi českými rodinami. Ten posledný ukázal bezohľadnosť jednej z prihlásených žien, ktorá v novom prostredí úplne stratila kontrolu nad domácnosťou. Týna totiž po prežúrovanej noci nechala malé dieťa na starosť neplnoletej slečne. Ako to dopadlo? 

Týna sa v Liberci spolu so svojím manželom starala o dva psy a jedného neplnoletého syna. Počas sociálneho experimentu, ktorý odvysielala televízia Markíza vo štvrtok večer, bola presunutá do rodinky, kde už deti boli štyri.

Najmladší člen klanu, pochádzajúci z Plzeňského kraja, mal len 10 mesiacov, takže situáciu doma ešte veľmi nevnímal. Zato tri staršie ratolesti sa Týne hneď po jej príchode sťažovali, že musia vlastnej mame často v domácnosti pomáhať. Žena tak bola spočiatku pohoršená a dokonca sa vyjadrila, že jej je detí ľúto aj vzhľadom na to, že ich otec často trávi čas mimo domu v spoločnosti svojich priateľov v krčme. No už o pár dní sa všetko zmenilo.

Len deň predtým, kedy mala prevziať pevnú ruku nad domácnosťou zamenená manželka, sa Týna vybrala spolu s Martinom do garáže, kde ju chcel predstaviť svojim priateľom. Flám sa ale pretiahol až do šiestej ráno. Deti boli teda nielenže nútené postarať sa o seba samy, ale museli dohliadnúť aj na najmladšieho súrodenca Honzu.

“Nová mamička” sa dostala z postele až o pol jednej poobede v poriadne rozbitom stave, pričom najstaršia 15-ročná Ester jej vysvetlila, že celú noc nespala, keďže sa malý budil každé dve hodiny. Až vtedy Týnu napadlo opýtať sa, kde sa bábätko nachádza. Kočík so spinkajúcim Honzom bol v tej chvíli odparkovaný pred panelákom a celý čas naň snežilo, čo určite pobúrilo nejedného diváka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zamenamanzeliek.markiza.sk | Foto: Facebook/zamena.manzeliek, pixabay.com