Valentín je sviatok všetkých zamilovaných a dnešné Teleráno na Markíze sa tiež venovalo práve tejto téme. Hlavnými hosťami boli Adela Banášová s partnerom Viktorom Vinczem, ktorí v súčasnosti tvoria jeden z najdiskutovanejších párikov v slovenskom šoubiznise. A že ešte len budú zapĺňať stránky všetkých časopisov!

Cesty Adely Banášovej a Viktora Vinczeho sa spojili na svadbe moderátora Sajfu a markizáckej redaktorky Veroniky Ostrihoňovej. Aj keď sa dvojica snažila svoj vzťah udržať v tajnosti, dlho to nevydržali a pomerne rýchlo vyšli s pravdou von. Moderátori si dokonca vyšli do sveta na dovolenku a mnohých stihli prekvapiť spoločným bývaním. Sympatický párik však svoju lásku neskrýva a práve na Valentína prijali pozvanie aj do obľúbeného Telerána.

25-ročná tvár Televíznych novín si však pre Adelu pripravila poriadne prekvapenie, ktoré ju doslova dohnalo k slzám. Pred koncom Telerána si totiž ,,ukradol” pár minút pre seba, aby mohol verejne vyjadriť, ako veľmi miluje svoju jedinečnú partnerku. Viktor zaraz vytiahol záhadnú krabičku, otvoril ju a pokľakol pred známu moderátorku so slovami: ,,Adelka, milujem ťa najviac na celom svete. Vezmeš si ma?” 36-ročná Bratislavčanka zostala absolútne zaskočená, no nakoniec s radosťou súhlasila.

Romatické gesto Viktora Vinczeho si môžete pozrieť vo videu

Foto: Instagram | Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.