Fanúšikovia reality šou sa mali dočkať prvého dielu novinky Survivor 13. januára. Kvôli koronavírusu sa premiéra oddialila o štyri dni neskôr – predplatitelia Voya si tak pilotnú epizódu mohli konečne vychutnať v pondelok večer. O drámu veru nebola núdza! 

V novej drsnej šou, ktorá sa odohráva v Dominikánskej republike, proti sebe bojujú dva tímy – MAO a AZUA. Červenú vlajku hája československé celebrity. Medzi influencermi, hercami a športovcami sa nachádza aj mladý spevák Vojtěch Drahokoupil.

Mladík môže byť slovenským divákom známy aj ako spolumoderátor bonusovej relácie Love Island Extra. Tentoraz však okúsil strasti reality šou na vlastnej koži, a to rovno v krutej džungli. Žiaľ, jediná noc ho presvedčila o tom, že na takýto projekt nie je stavaný. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to vec, s ktorou som bojoval strašne dlho, a dúfal som, že tu to pokorím, ale, bohužiaľ, to tak nie je,“ povedal smutne na kameru 26-ročný blondiak. ,,To, čo to presne spôsobilo, nikdy človek nevie. Ale, samozrejme, je to stres, to, že som hypochonder a dosť vecí si pripúšťam. Úzkostlivé stavy vlastne som v Čechách nemal, ale tu sa prejavili aj kvôli tomu, že nevieme, čo sa bude diať, pokúsil sa vysvetliť svoje psychické rozpoloženie Vojta, ktorý sa cestu v šou rozhodol ukončiť hneď na jej začiatku. 

Foto/Zdroj: VOYO, markiza.sk