Láska ako hrom! Ako sa zdá, reality šou ,,Mojsejovci” z roku 2005 nebola len úbohým strápnením sa 10. finalistov pred celým Slovenskom, ale poslúžila aj ako priam neuveriteľná zoznamka pre hlavnú tvár súťaže. Nora Mojsejová v nej totiž našla svojho budúceho manžela! 

Aj vy ste práve takmer odpadli od rozčarovania? Po verejných útokoch, súdoch, osočovaní a trestných oznámeniach sa medzi Norou Mojsejovou a Františkom Kabrheľom zjavne zrodila LÁSKA. Áno, čítate správne, hovoríme o partnerstve- vzťahu, ktorý sa rodí medzi mužom a ženou!

Podľa informácií denníka Korzár sa najznámejšia Košičanka Nora Mojsesová v sobotu vydala za extravagantného Františka ,,Versačeho” v dedinke v okrese Nitra. Podľa zdroja sa na svadbe nachádzali len svedkovia a mladomanželka si to bezprostredne po obrade namierila priamo do auta, aby mohla odcestovať na ďaleký východ do rodných Košíc. Žeby išlo o účelový sobáš, aby sa pani Kabrheľová vyhla väzeniu? Nevedno, nám každopádne neostáva nič iné, ako tomuto zamilovanému páru popriať mnoho rokov lásky v plnohodnotnom manželskom zväzku. :)

Foto: Facebook | Video: YouTube | Zdroj: Korzar.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)