Je mladá krásna úspešná a ešte donedávna bola aj milovaná. Miláčik slovenského publika Celeste Buckingham priznala, že jej vzťah s českým hudobníkom Matějom Vávrom je v troskách! 

Aj keď dlhodobo pôsobili ako jeden z najstabilnejších párov československého šoubiznisu, dnes je všetko inak. Cesty úspešnej Celeste Buckingham a Mateja Vávru nabrali iný smer a obaja sú v tomto období single. ,,Už keď sme sa s Matějom dávali dokopy, povedali sme si, že budeme spolu, pokým budeme cítiť, že je to vzťah na celý život, pretože obidvaja to tak cítime – že vzťah by mal byť na celý život. Postupom času sme si ale uvedomili, že aj keď sa máme veľmi radi, vzťah na celý život to nie je. Preto sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Čas je len jeden a je vzácny. Zostávame ale naďalej dobrí priatelia a to je hlavné,” potvrdila speváčka pre portál tvnoviny.sk.

4

Aj keď ešte pred rokom predstavila Cel publiku skladbu ,,Loving You”, dnes sa s Matějom zrejme lúči so svojou najnovšou skladbou ,,My Lost Song”. Pri predstavovaní singlu totiž na sociálnej sieti Facebook pod rúškom tajomstva uviedla: ,,Tak- a je to tu. Moja posledná pesnička, teda My Last Song. Nie je to moja úplne posledná pesnička, ale posledná pieseň, ktorá pre mna uzatvára dlhé, náročne a zároveň krásne obdobie. Dúfam, že vás nesklame, a že vás aj poteší.”

1

My Last Song

Loving You

3 2

Foto: Facebook | Video: YouTube | Zdroj: TvNoviny.sk