To je ale tajnostkár – povedia si všetci fanúšikovia jedného z najobľúbenejších slovenských hudobníkov, ktorý deväť mesiacov pred nimi tajil, že jeho pani manželka nosí pod srdcom druhé dieťatko. Adam Ďurica je tak oddnes dvojnásobným oteckom!

1. novembra to bol presne rok, čo sa spevák Adam Ďurica s manželkou Kristínkou tešili zo svojho prvého dieťatka, ktorým sa stal synček Timotej. Chlapček sa dokonca vypýtal na svet presne v deň Adamových 31. narodeniným, čím sa svojmu oteckovi postaral o ten najkrajší darček.

Ako sa len pred malou chvíľou ukázalo, k malému Timkovi pribudol mladší braček Benjamín. Adam totiž na svojom Instagrame šokoval záberom novopečenej dvojnásobnej mamičky v náručí s rozkošným novorodeniatkom.

,,Do našej rodiny zavítalo to najkrajšie svetielko! Rozrástli sme sa o krásneho chlapčeka. Mamička to zvládla úžasne aj napriek tomu, že som tentokrát nemohol byť pri tom. Ďakujem skvelému personálu v trnavskej pôrodnici. Vitaj, Benjamín, veľmi sme sa na teba tešili! Budeme ťa ľúbiť a rozmaznávať. Už sa neviem dočkať, kedy si vás budem môcť vystískať,” napísal ku krásnej fotke hrdý spevák, o ktorého sladkom tajomstve vedeli zrejme len najbližší. Srdečne gratulujeme a mamine s drobčekom prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/adamdurica