Televízna šou Nákupné maniačky si získala počas svojho vysielania tisícky fanúšičiek po celom Slovensku a módni stylisti, ktorí ironicky podpichovali outfity a výber oblečenia súťažiacich, sa stali ich neodmysliteľnou súčasťou. Ako sa však zdá, dnes je všetko inak a obľúbený Maroš Kočišík, ktorý reláciu opustil iba prednedávnom, má už svoju výraznú náhradu!

Ak patríte k fanúšikom ženskej relácie Nákupné maniačky, iste vás zaujíma fakt, kto nahradí jedinečného a vždy správne ironického stylistu Maroša Kočišíka. Dámy, možno vás to prekvapí, avšak podľa dostupných informácií dostala lukratívnu ponuku od TV JOJ Slovenskom milovaná i nenávidená Zuzana Plačková!

Niet pochýb o tom, že kdekoľvek sa prostoreká playmate objaví, všade vzbudí rozporuplné reakcie, a tak bolo len otázkou času, kedy sa hviezdička z Hotela Paradise opäť objaví pred televíznymi kamerami. „Áno, je to pravda, len nemôžem o tom ešte hovoriť. Môžem len povedať, že ide o prácu, ktorá ma baví a chcela by som sa jej venovať dlhodobo,“ uviedla Zuzana pre slovenský denník. Nuž, absolútne nepochybujeme, že v maniačkach sa bude na čo pozerať a už teraz sa nevieme dočkať premiéry s novou televíznou ,,stylistkou”.

Foto: Facebook | Zdroj: Nový Čas