Ak ste boli doteraz presvedčené, že ste už na televíznych obrazovkách videli skutočne všetko, zadržte! Do televízie sa totiž valí hotový hurikán z Farmy, ktorý svojim nevšedným vkusom zaiste zvalcuje nejednu ženu. V šou Nákupné maniačky sa totiž objaví kontroverzná ,,hviezda“ Jana Kállayová (31)!

Nová vlna obľúbenej šou Nákupné maniačky je tu a spolu s ňou nebude núdza ani o kontroverzné postavičky či svojské outfity. Medzi tvárami, ktoré už poznáte z televíznych obrazoviek, sa objaví aj bitkárka z Farmy Jana Kállayová, známa predovšetkým z reality šou či vďaka bizarnému prepieraniu súkromia v médiách. Najnovšie sa blondínka opäť postaví pred televízne kamery v šou Nákupné maniačky, kde si zmeria sily s ďalšími súťažiacimi. Ešte pred natáčaním však vyjadrila obavy z možného škandálu: „Idem natáčať VIP Nákupné maniačky. Som zvedavá, aké baby mi tam dajú. Pevne dúfam, že tam nebude žiaden škandál, nechcem tam nikoho zbiť,“ uviedla Jana.

Servítku pred ústa si však rozhodne nedala ani budúca pani stylistka úspešnej relácie, ktorá sa na sociálnej sieti vyjadrila: ,,Ešte šťastie, že budúci týždeň nekomentujem šatník súťažiacich, ale moja kolegyňa, lebo to, aká som kritická, by asi pani Kállayová neprežila😅 No máte sa na čo tešiť, nové súťažiace stoja za to 😂👌 Koncom mesiaca sa tešte na nové časti ,,Nákupné maniačky“ so mnou ako porotkyňou✌️👌.“ Nuž, nepochybujeme, že v tomto prípade nebude núdza o zábavu a samé sme zvedavé, na čo sa môžeme v tomto prípade tešiť.

Foto: Facebook | Zdroj: Pluska