Veľká favoritka, obľúbená herečka a veľmi výrazná postavička tohtoročnej tanečnej show Let’s Dance Petra Vajdová, si viac na slávnom parkete hviezd nezatancuje. Aj napriek zraneniu sa snažila dostať do formy, no teraz sa všetko obrátilo proti nej. 

Slovenská herečka sa v poslednom období dostala do povedomia divákov najmä svojím alkoholovým škandálom, keď si sadla za volant s viac ako 2 promile alkoholu. Aj tak však dostala druhú šancu, v podobe účasti ostro sledovanej show Let’s Dance.

Po zranení, ktoré ju postihlo minulý týždeň sa však naplnil ten najhorší scenár. Petra v súťaži končí, bolesti jej nedovoľujú pokračovať. Diváci ju tak už túto nedeľu na obrazovkách neuvidia. Podľa dobre informovaného zdroja magazínu pluska.sk Petra dobrovoľne odstúpila.

Natrhnutý svalový úpon a vnútorné krvácie v nohe – diagnóza, ktorá je skrátka nezlúčiteľná s náročnými tréningami a pohybom. Vajdová tak definitívne končí, uvidíme však, či herečku nahradí iná celebrita alebo v najnovšom kole nevypadne žiadny z tanečných párov.

Foto: Instagram/tvmarkíza | Zdroj: pluska.sk