Všetci diváci Farmy rozhodne s napätím čakajú, čo prinesie dnešný duel, ktorý má byť okorenený príchodom pätice vypadnutých súťažiacich, doposiaľ čakajúcich na druhú šancu v Chalúpke. Vďaka nim bude napokon všetko inak, ako sa ešte včera večer mohlo zdať. Okrem toho si svoje povie Nikol Fridrichová, ktorá sa posledné dni prizerala na to, ako sa jej milenec Henrich Kuľko zaplietol s jej veľmi dobrou kamarátkou Rebekou Hlavatou.

,,Tí normálni ľudia sú v Chalúpke a zverba je na farme,” skonštatovala Nikol Fridrichová krátko predtým, než sa spolu s ostatnými štyrmi kolegami pobrala do duelantskej arény. V ukážke toho, čo sa bude diať v dnešnom časti, ste si mohli všimnúť, že medzi súťažiacimi sedia v hľadisku aj dve kočky, ktoré strávili noc v duelantských chatkách v domnení, že si zmerajú sily. Ak ste premýšľali nad tým, ako je to možné, tu je odpoveď!

Duelu medzi Ankou a Rebekou sa večer nedočkáme! ,,Ďakujem za toto zrkadlo, ktoré bolo nastavené. Vy dve, dobre si zapamätajte, čo sa tu stalo včera a dnes. Je to pre vás veľké memento. Pretože toto celé sa dialo len kvôli tomu, aby sme sa dozvedeli, kto sitom vzťahov prepadne. A vy dve sa teraz vraciate k farmárom,” šokovala moderátorka Evelyn, po ktorej slovách padol obom dievčatám zo srdca obrovský kameň. So slzami šťastia sa tak zaradili medzi svojich kolegov na tribúne.

Tým sa však prekvapenia ani zďaleka neskončili, aj keď pre niektorých príjemné rozhodne neboli. Chalúpkári sa totiž konečne dočkali svojho veľkého comebacku, pri ktorom ich bývalí kolegovia len oči pleštili. ,,Dnes sú tu, aby vám nastavili zrkadlo, pretože drahí farmári, naši priatelia, chalúpkári, sa na vás celý čas pozerali a videli všetko, čo sa na farme deje,” Evelyn uviedla do deja prítomných, ktorým z celej situácie mohli doslova naskakovať zimomriavky.

Po prvých štyroch porazených sa dostala k slovu tá, na ktorej vyjadrenie všetci čakali zrejme najviac. ,,Pozerať vás je jeden hnoj, humus podaktorí, naozaj,” Nikol prskla farmárom do tvárí. Ďalej pokračovala v náklade, smerovanom k Rebeke, pričom svoju kamarátku vôbec nešetrila. Modrookej kráske vylíčila faloš a jej činy označila za suterén. Následne prišiel na rad ten, s ktorým sa počas farmárčenia niekoľkokrát zblížila aj po se*uálnej stránke.

,,Jeden týždeň jednej hovoriť, že ju máš rád, druhý týždeň druhej hovoriť, že ju máš rád. Dobre, nič sme si nesľúbili, Je mi to jedno, povedzme si na rovinu, že v reále by sme sa ani nepozdravili, ani by som si ťa nevšimla. Nie si môj level a myslím si, že ani teda jej. Jej sa ľúbia bavoráky nové,” vyjadrila sa Bratislavčanka, narážajúc na Rebi. ,,Viem, prečo som sem išla a idem za tým, veľmi tvrdo,” zaznelo z jej úst. ,,Vo mne všetko zastalo. V živote som nebol vystavený takej situácii,” reagoval vyklepaný Heňo, ktorý zažíval nočnú moru.

Po tom, ako sa Chalúpkári vyjadrili k celému dianiu na statku, si napokon sily medzi sebou zmerali práve oni. Ako to ale dopadlo, už uvidíte dnes večer na Markíze – vrátiť do hry sa môžu traja z nich!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Náklad od Nikol a pocity farmárov z príchodu Chalúpkárov

Zdroj/Foto: YouTube