Máme za sebou ďalší duel, kedy sa s nádejou na vytúženú finančnú výhru musel rozlúčiť priateľský Michal. Okrem napätého súboja však posledné meranie síl prinieslo aj absolútne nečakaný moment, aký v markizáckej reality show Farma nemá obdoby. Dve dievčatá totiž pravdepodobne veľmi vážnym spôsobom porušili prísne pravidlá.

V uplynulej epizóde mohli diváci zachytiť situáciu, kedy mladá západniarka Romana Košťálová z jednej knihy vytrhla stránku, a následne na papier niečo napísala. Záhadný list potom na toalete potajomky odovzdala Michalovi, pričom nikto nemal tušenie, čo mal tento bizarný skutok znamenať.

romana z farmy

Rozuzlenie malo prísť priamo v duelantskej stodole, kedy sa tmavovláska a vypadnutý súťažiaci spolu lúčili. Michal údajne Romane pošepkal do ucha vetu, ktorá by do tajomnej udalosti mohla vniesť nové svetlo. ,,Všetko doručím, dobre?“ 24-ročný fyzioterapeut krásnu barmanku ubezpečil, že sa list dostane do želaných rúk.

Dvojica si mala ešte prehodiť pár stručných slov, naznačujúcich, že vytrhnutá stránka z knihy bola s najväčšou pravdepodobnosťou myslená ako zásielka pre niekoho „zvonku“. Do incidentu bola zapletená aj mladá plavovláska Barbora Bednaričová, ktorá o všetkom dobre vedela.

farma duel

Pokiaľ sa tieto podozrenia potvrdia, jednalo by sa o mimoriadne vážne porušenie pravidiel, nakoľko jednou z podstatných podmienok na videckom statku je, že súťažiaci majú byť úplne odlúčení od kontaktu s kýmkoľvek za bránami farmy. Kompetentní dokonca hovoria o vyhadzove, ktorí by v tomto prípade hrozil obidvom vinníčkam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube