Začiatkom týždňa sa v médiách mihla správa o údajnom konci jedného z najkrajších párov československého šoubiznisu. Najnovšie sa ale zdá, že nešlo iba o klebety. Známy hudobník má už randiť s inou.

Fanúšikovia manželov Ondřeja a Taťány Brzobohatých si mohli všimnúť, že za posledného polroka na ich sociálnych sieťach spoločné príspevky príliš nepribúdali. Aj keď predtým sa ich láskyplnými snímkami sledovatelia mohli kochať pravidelne. Podľa denníku Blesk má byť dôvodom rozchod.

To, že známy hudobník a herec a najkrajšia žena sveta z roku 2006, išli po ôsmich rokoch vzťahu od seba, potvrdil aj zdroj z ich okolia. „Na rozvode už sú viacmenej dohodnutí a Ondřej sa odsťahoval zo spoločného bytu na Smíchove,“ píše Blesk. Ďalším dôkazom, že päťročnému manželstvu definitívne odzvonilo, sú i fotografie, na ktorých je populárny fešák v spoločnosti inej ženy.

Ako informuje český plátok, 38-ročný umelec sa stretáva s tanečnicou Zuzanou, s ktorou bol načapený aj pri bozku. O týždeň neskôr už kráska u Ondřeja prenocovala.

Ondřeja a Zuzanu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/brzobohatyondrejofficial