Kulinárska šou Bez servítky je z týždňa na týždeň plnšia o rôzne taktiky. Pre niektorých súťažiacich je výhra 500 eur lákavá natoľko, že sa často utiekajú k rôznorodým plánom, ktoré nemajú s varením nič spoločné. Toto sa pred kamerami udialo tentoraz!

V piatok protihráčov hostil Marko, ktorý sa netajil tým, že je pre neho Ingrid veľkou konkurenciou. A hoci je zadaný mladík kuchárom, víťazstvo si vraj chcel poistiť, s čím sa mal pochváliť neznámej nezainteresovanej osobe.

,,Včera ty si bol nakupovať a išiel si domov s autobusom. Zhodou okolností, moja dcéra bola v autobuse. Sedela za tebou,“ šokovala tmavovlasého súpera aj ostatných prísediacich šikovná gazdiná. ,,Ty si vraj povedal, že Vladkovi kúpiš fľašu a dá ti 10 bodov,“ konfrontovala Ingrid Marka – ten sa rozhodol priznať farbu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Áno, povedal som to. Ja nebudem klamať. Nepovedal som fľašu, ale cigaru,“ odhalil súťažiaci bažiaci po výhre, ktorý ale tvrdil, že išlo len o žart. Zároveň však uviedol, že Vlado o ničom netušil. Video o dohadoch v rámci úplatkov nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV JOJ, streamable.com