Od pondelka sme vo vidieckej šou svedkami extra napínavých situácií, ktoré sú spôsobené nástupom finálového týždňa. Každý deň sa tak odohrávajú eliminačné súťaže, pričom prehratý finalista hru o 75 tisíc eur automaticky opúšťa. Pred malou chvíľou sa však začali internetom šíriť zarážajúce správy o tom, s kým by sme sa dnes večer mali rozlúčiť.

Po včerajšej disciplíne s ťahaním ťažkých sudov sa s vytúženou výhrou lúčila Renáta Greschner. Veľká kamarátka Martina Šmahela tak neskrývala obrovské sklamanie, pričom jej správanie ku Karin okamžite ochladlo. Blondínke totiž vyčítala fakt, že po výsledku súťaže sa s ňou ani poriadne neprišla rozlúčiť, pričom niektorí diváci tiež nezabudli poznamenať, že Karin Dvořáková vraj mala v skutočnosti ľahší sud.

farma

V dôsledku týchto obvinení nadobudli viacerí ľudia pocit, že Markíza prostorekej plavovláske drží palce viac, než ostatným. Aj preto mnohých zrejme poriadne šokuje informácia, ktorá sa dnes večer prevalila. Pri fotke hospodára Martina, zverejnenej na oficiálnom profile Farmy, sa totiž strhla búrlivá diskusia o ďalšej osobe, ktorá dnes údajne opustí brány finále.

Tou nešťastnou hráčkou má byť práve spomínaná Karin Dvořáková“Tak Karinka bye bye. Dnes sa s tebou konečne rozlúčime, “ objavil sa prvý prekvapivý komentár. Táto reakcia však rozhodne neostala bez odozvy. Viacerí fanúšikovia markizáckej reality show vyjadrili svoj súhlas, pričom tvrdia, že túto správu získali z overených zdrojov. “Konečne vyletí, už je to jasné,” pridala sa ďalšia komentujúca. “Áno, viem to z overených zdrojov,” dodala ďalšia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karin farma

Či je táto šokujúca informácia skutočne pravdivá – to sa dozvieme už dnes večer počas ďalšieho vyraďovacieho kola. Jasné však je, že všetci bývalí farmári sú už dávno naspäť v pohodlí svojich domovov a preto je možné, že by takéto tajné pikošky skutočne na verejnosť preniknúť mohli…

hospodar martin farma

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, YouTube