Tak tomuto hovoríme poriadne prekvapenie! Majk Spirit (34) sa síce netají tým, že si jeho srdce získala záhadná kráska z Ukrajiny, avšak jej identitu si stráži viac ako oko v hlave. Teda, zrejme len doteraz!

Podľa informácií českého magazínu Extra.cz má byť novou priateľkou Majka Spirita zahraničná modelka, známa pod pseudonymom Masha. Táto konšpirácia sa čoraz viac objavuje i v reakciách zo strany raperovych fanúšikov, avšak to, či sa jedná skutočne o krásku z modelingu, Spirit doteraz nepotvrdil ani nevyvrátil.

Majkova záhadná Mária sa môže pýšiť telom, po akom by túžilo rozhodne množstvo žien. Niet sa čomu čudovať, že ho práve preto úspešný Slovák vystavuje na sociálnej sieti ako zlatú trofej. Zdá sa však, že keby ste pátrali na internete o niečo hlbšie, podarilo by sa vám nájsť aj omnoho pikantnejšie zábery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukrajinská kráska Masha totiž v minulosti nafotila hneď niekoľko odvážnych fotiek, kde mala na sebe namiesto oblečenia len kúsok deky či spodnú bielizeň. Tieto snímky si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/MajkSpirit, YouTube