Bizarných vystúpení, ktorých najviac môžete vidieť práve v talentových súťažiach, je kvantum. Aj číslo, ktoré predviedol britský manželský pár, vyvolalo najprv rozpačité reakcie. Zvolili si svojský štýl prevedenia piesne ,,Crazy in Love” od Beyonce s vlastnou choreografiou a boli neskutoční.

Anne a Ian Marshallovci sú manželmi už 44 rokov. Ako sami povedali, všetko robia spoločne, a tak sa prihlásili aj do Britain´s Got Talent. Keď začali so svojím vystúpením, udivené tváre publika a poroty na seba nenechali dlho čakať. Potom však prišiel refrén a ten roztancoval všetkých naokolo. David si dokonca strihol pokus o erotický tanec pri Simonovi a ženské osadenstvo poroty napodobňovalo pohyby Anne.

Do svojho vystúpenia vložili neskutočnú energiu, boli šokujúci aj vtipní. Práve za to si vyslúžili od Davida standing ovation priamo na stole a po búrlivom potlesku dupol aj na zlatý bazén. Marshallovci tak dostali k výročiu svadby nezabudnuteľný darček – postup priamo do finále. Stojí za to pozrieť si ich vystúpenie aj spontánnu a neskrývanú radosť zo zlatého bazéna.

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.