Tak toto by čakal naozaj len málokto! Najslávnejšie slovenské dvojičky, ktoré na hudobnej scéne hviezdia už bezmála 23 rokov, náhle ohlásili koniec spoločnej kariéry. Atraktívne sestry Nízlové už na pódiách zrejme tak skoro neuvidíme, a to z poriadne silného dôvodu.

Daniela a Veronika Nízlové do sveta šoubiznisu prenikli už ako 10-ročné, keď sa spolu objavili v detskej pesničkovej súťaži s názvom Hviezdička. Od tej chvíle ich kariéra odštartovala raketovou rýchlosťou a úspešne trvá až dodnes.

Twiins

Obrovský zlom ale prichádza zo strany jednej zo sestier, ktorá sa rozhodla pred hudobnou dráhou uprednostniť lásku a rodinný život. 33-ročná Danielka pre portál Topky.sk potvrdila správu o tom, že v najbližšej budúcnosti plánuje odchod do Španielska, kde pôsobí jej milovaný priateľ a futbalista v jednej osobe Stano Lobotka.

daniela nizlova stano lobotka

„My sme ten vzťah už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,“ potvrdila zamilovaná brunetka. Keďže sa v posledných dňoch vo veľkom diskutuje o údajnom tehotenstve mladej speváčky, táto novinka by mohla jasne naznačovať pravdivosť šíriacich sa klebiet. Veronika Nízlová sa však aj napriek rozpadu legendárneho dua Twiins bude naďalej pokúšať o sólovú dráhu bez sestry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiins

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins