Niektoré kapely sa nachádzajú na hudobnom výslní už skutočne veľmi dlhé roky. Neustále cestovanie, nekonečné množstvo koncertov a odspievaných piesní sa časom však môžu stať poriadne vyčerpávajúce. Svoje o tom vie aj jeden z najúspešnejších slovenských interpretov Ivan Tásler. 

Legendárna slovenská kapela IMT Smile sa teší veľkej popularite už neuveriteľných dvadsať rokov. Za tento čas stihli vydať spolu až 11 albumov a o verných fanúšikov rozhodne núdzu nemajú. Nedávno sa dokonca spojili s úspešným raperom Kalim, pričom ich chytľavá novinka Poď so mnou okamžite zvalcovala internet.

Ivan Tasler

Frontman kapely však priznáva, že najnovší album s veľavravným názvom Budeme to stále my by mohol predstavovať posledné dielo vytvorené týmto úžasným hudobným zoskupením. Ako informuje portál Topky.sk, Tásler sa už vyjadril aj o možnom ukončení dlhoročnej kariéry. „Dúfam, že ma to neprejde, a že inšpirácia bude stále prichádzať, ale takto predpokladať… Možno nie. Možno už nezložím žiadnu pieseň, ktovie,“ prezradil sympatický spevák, pričom tieto slová jeho obrovské množstvo skalných fanúšikov zrejme veľmi nepotešia.

                 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                ho >>>TU<<<

ivan tasler

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/IvanTasler