Fanúšikovia hudobnej dvojice Michaela Kmeťa alias Separa a jeho manželky Tiny sú v poriadnom šoku. Jeden z najúspešnejších slovenských raperov pred malou chvíľou zverejnil na Instagrame príspevok, v ktorom priznal, že jeho vzťahu so známou speváčkou odzvonilo.

Presne pred šiestimi rokmi spôsobili speváčka Tina a raper Separ šok, keď si po niekoľko mesačnom vzťahu v tichosti sľúbili pred oltárom celoživotnú vernosť. Odvtedy patrili k jedným z najkrajších párov nášho šoubiznisu, z ktorého láska a spokojnosť sršala na kilometre, pričom detičky Leo a Anička dotvárali ich dokonalú rodinnú idylku.

Ako sa ale pred malou chvíľou ukázalo, krásnej rozprávke Kmeťovcov odzvonilo – potetovaný hudobník informoval fanúšikov o tom, že sa jeho manželstvo s Tinou rozpadlo, pričom vo svojej úprimnej spovedi spomenul, že spolu prežili nádherné roky plné radosti, ale aj trápenia.

,,Ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou…,“ Separ šokoval priznaním, z ktorého naskakuje husia koža, zdôrazňujúc, že s bývalou polovičkou naďalej zastávajú heslo – všetci za jedného.

,,Sme už navždy rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár,“ člen formácie DMS sa otvoril svojim priaznivcom, pričom celý jeho príspevok si môžete prečítať nižšie.

Zdroj/Foto: Instagram/separ_dms