Mária Bartalos sa ako jedna z mnohých známych tvárí zúčastnila oficiálneho otvorenia online obchodu About you. Po veľkej internetovej kampani však nastal medzi ľuďmi poriadny rozruch, pričom najväčšiu kritiku zožali práve influenceri propagujúci danú akciu. Slovenská herečka sa preto rozhodla obrániť svoje meno!

Po tom, čo zaplavili sociálne siete dve slová “About you”, prišiel poriadny zvrat. Miesto chvál a obdivu nového e-shopu na Slovensku sa verejnosť pustila do ostrého kritizovania. Dôvodom je pritom zahlcovanie planéty zbytočným odpadom vo forme lacného oblečenia, proti čomu internetoví kritici bojujú hashtagom #aboutplanet.

Z tohto masového nesúhlasu voči propagácii tak obrovského predaja s viac ako 600 značkami oblečenia sa mnohí influnceri sprevádzajúci danú akciu stali terčom urážok, na čo sa hŕstka z nich rozhodla zareagovať na sociálnych sieťach. Netrvalo dlho a o slovo sa prihlásila aj slovenská herečka Mária Bartalos.

Mary vo svojom prehlásení na rovinu priznala, že sa o udržiavateľnú módu začala zaujímať len pred krátkym časom, a tak ju ani nenapadlo, že by príchodom na verejnú akciu mohla zviditeľniť “niečo zlé”. „My sme na tom evente tiež boli, tak, ako ide niekto na otvorenie dajme tomu pivárne, tak my sme išli pozrieť tam. A vôbec sme to neriešili, ani potom,” uviedla spočiatku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne však vyjadrila jasný nesúhlas s postojom verejnosti, a najmä prejavom, akým bojovali proti tejto veľkej kampani na internete. „Ľudia píšu hejty, kritizujú a vyjadrujú nesúhlas. A toto je to správne? To, čo udrží našu planétu, nás? Nemyslím si. Ak za niečo bojujeme, robme to, ale nie za cenu nenávisti,” ohradila sa, pričom si celé jej vyjadrenie môžete prečítať na obrázku nižšie po jeho priblížení.

Foto: Instagram/Maria.Bartalos, YouTube