Herečka Petra Molnárová sa postarala o poriadny rozruch. Po dva a pol roku od rozchodu s otcom svojich dvoch detí šokovala na Instagrame oznamom o bývalom partnerovi Sväťovi Malachovskom.

Úspešný herec si po šiestich rokoch manželstva so skladateľkoou Ľubicou Čekovskou, s ktorou má 10-ročného syna Tea, začal so svojou mladšou kolegyňou. Avšak nešlo o žiadny úlet, v roku 2018 si Sväťo Malachovský a Petra Molnárová povedali áno. O rok neskôr prišiel nečakaný zvrat – počas tehotenstva s druhým synčekom blondínka od umelca odišla, pričom príčinu rozchodu ani jeden z dvojice nekonkretizoval. Teraz sa mamička konečne rozhodla prehovoriť!

,,Problém je pracovať, problém je nepracovať, problém je snažiť sa o niečo, problém je nesnažiť sa, problém je pomôcť, problém je nepomôcť, starať sa je problém, nestarať sa je problém…,“ začala zľahka Petra, ktorá sa na Instagrame rozhovorila viac, akoby sa dalo čakať.

,,Ale nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “je to tvoj problém!” Se*uálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém. Na svete je veľa problémov, a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom a v 5. mesiaci tehotenstva s druhým synom od neho odišla,“ šokuje Molnárová. Tá už na expartnera podala aj trestné oznámenie.

Čo na závažné obvinenie hovorí známy herec? ,,Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané,“ cituje Sväťa Malachovského Pluska.sk, ktorej sa podarilo získať aj vyjadrenie jeho švagrinej, obľúbenej moderátorky Ivety Malachovskej.

,,Veľmi ma mrzí, že táto pani vstúpila do našej rodiny a používa naše priezvisko. Ja si svoje priezvisko a rodinu vysoko vážim. Unavuje ma a otravuje zaoberať sa touto kauzou, ktorou si daná osoba vyžaduje pozornosť… Na jej mieste by som sa hanbila za to, ako sa zachovala,“ uviedla čiernovláska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/petra_molnarova, hranica_tvjoj, ivetamalachovskaofficial