Ubehlo len pár mesiacov od šokujúcej kauzy, kedy bola na svetlo sveta vytiahnutá manželská kríza u Prachařovcov. Modelka Agáta Hanychová sa s verejnosťou podelila o informácie o údajnej nevere obľúbeného moderátora, čo neskôr viedlo až k odhaleniu o rozvodovom konaní. Jakub ale nezaháľa – najnovšie bol pristihnutý so známou kráskou!

Rodinný konflikt u Prachařovcov ešte pár mesiacov dozadu naberal obludné rozmery, no všetok mediálny cirkus neskôr zo dňa na deň utíchol. Tí, čo si mysleli, že partneri si všetko v pokoji vyjasnili, ale nakoniec ostali v poriadnom šoku.

jakub prachar talent

Len prednedávnom sa matka Agáty Hanychovej nechtiac prekecla, keď vyzradila, že jej dcéra sa rozvádza. Teraz český magazín Blesk prichádza s informáciou o novom vzťahu porotcu šou Česko Slovensko má talent. Jakub sa mal totiž na tohtoročnom festivale v Karlových Varoch zahľadieť do atraktívnej modelky, čo neskôr prerástlo v lásku.

Novým objavom Jakuba Prachařa je údajne niekdajšia víťazka súťaže Elite Model Look Denisa Dvořáková. Dvojica bola prichytená, ako si ruka v ruke vykračuje ulicami, pričom nabonzovať ich mal aj anonymný zdroj. „Na afterpárty spolu popíjali až do 5. hodiny rána a potom spolu odišli,” zneli usvedčujúce slová.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

denisa dvorakova
Topmodelka Denisa Dvořáková na karlovarskom festivale

Zábery Prachařa s údajnou milenkou nájdete —TU—

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/tvjoj, agatahanychova, denisadvorakova