Včera sa po dlhšej odmlke na televízne obrazovky opäť vrátila obľúbená relácia V siedmom nebi. Nedeľný večer sa tak niesol v znamení emotívnych príbehov o ľuďoch skúšaných neľahkým osudom. Vo vysielaní sa ocitla aj sympatická mama Nina, ktorá spolu so štyrmi deťmi skončila až na ulici.

Ťažko skúšaná blondínka odhalila verejnosti krutý osud, aký si vie na vlastnej koži predstaviť len málokto. Po krásnych začiatkoch vzťahu s na pohľad láskavým mužom nastalo medzi partnermi totálne peklo. Z milujúceho chlapa sa totiž vykľul tyran, ktorý Ninu surovo napádal. Ona a jej štyri bezbranné deti si tak museli prejsť hrôzostrašnými situáciami.

v siedmom nebi

Po tom, ako sa násilník vyhrážal celej rodine zabitím, sa zúfalá žena odhodlala k razantnému kroku – vzala svoje ratolesti čo najďalej od tyrana, ktorý im poriadne strpčoval život. Keďže nemala kam ísť, skončila spolu s malými deťmi v stane na ulici. Vilo Rozboril sa rozhodol, že nevinných ľudí nenechá napospas osudu a v rámci relácie V siedmom nebi podá zničenej rodinke pomocnú ruku.

Po zverejnení príbehu sa však objavili negatívne ohlasy, aké zrejme nikto nečakal. Niektorí ľudia totiž prostredníctvom sociálnej siete úbohú mamičku napadli kvôli tomu, že sa pred kamerami objavila nalíčená a pekne upravená. “Čistý podvod, všimli ste si? Maminka s deťmi, čo spí v stane, má úplne krásne zuby, celý chrup. Kde na to zobrala, keď bývajú akože v stane?” zareagoval rozhorčený divák. K takejto reakcii sa, bohužiaľ, pridali aj ďalší neprajníci. “Nechápem jedno – ak je človek v takej zúfalej životnej situácii, ako je pani Nina, kde berie silu na bezchybne upravené nechty a vymaľované oči?” opýtala sa Miriam.

v siedmom nebi

Na tieto komentáre napokon zareagovali aj samotní tvorcovia relácie. Komentujúcim divákom zanechali jasný odkaz, v ktorom sa píše, že pani Nina sa zo všetkých síl snažila o normálny život. Predsa aj ona je žena, ktorá chce vyzerať dobre a niektoré úpravy jej zostali ešte z minulosti. Bohužiaľ, vždy sa nájde množstvo ľudí, ktorí sa namiesto komentovania nezištnej pomoci radšej zamerajú na kritizovanie nepodstatných detailov.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

vilo rozboril

Zdroj/Foto: Facebook/VsiedmomNebi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.