MMA zápasník Makhmud Muradov prežíva krušné chvíle. Po rozchode so speváčkou Monikou Bagárovou, s ktorou má dvojročnú dcérku Rumiu, prišla rana v podobe zákazu vstupu do celej Európy, a teda aj Českej republiky, kde žije jeho ratolesť.

Už počas vzťahu s Monikou Bagárovou sa Makhmud Muradov vídal so svojou dcérkou iba sporadicky. Úspešný športovec sa totiž pracovne angažuje v Uzbekistane, kde aj žije. Zdá sa však, že odteraz to bude mať so stretnutiami s Ruminkou ešte ťažšie. Česká republika Machovi odobrala víza.

,,Áno, bohužiaľ, je to pravda. Zrušili mi víza do Európy,“ priznal redakcii Extra.cz 32-ročný MMA zápasník, ktorý z nečakaného verdiktu ostal, samozrejme, v šoku. ,,Vraj som nebezpečný pre Českú republiku a pre verejnosť. Neviem prečo, ani neviem, z akých dôvodov. Bohvie, asi majú nejakú informáciu, môžu si niečo vymyslieť sami,“ vyjadril sa expartner obľúbenej SuperStaristky, ktorý bol u našich západných susedov udomácnený 12 rokov. A hoci sa počas nich pokúšal získať trvalý pobyt v Česku, štastena na jeho strane nestála.

,,Všetko, čo som robil dvabásť rokov, makal, pracoval, tak mi v jeden deň všetko bezdôvodne zobrali,“ uviedol skormútený Mach, ktorý sa situáciu rozhodol riešiť prostredníctvom súdu. A aby mohol byť čo najskôr s Ruminkou, bude si žiadať európske víza.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/makhmud_muradov, bagarovamonika