Krásnej speváčke Monike Bagárovej (22) a jej americkému priateľovi osud dlho neprial a ako sa zdá, ich veľkému americkému snu o láske je koniec. Mužskí fanúšikovia čokoládovej krásavice sa teda opäť môžu tešiť, že Monika je opäť voľná!

Partnerskú krízu s americkým priateľom, ktorú český bulvár odhalil v Novembri minulého roka, dvojica úspešne zažehnala, avšak ako sa zdá, nie nadlho. Keďže Monika si išla počas leta dorábať maturitu späť do Čiech, spoločne čelili dlhodobému odlúčeniu, na aké neboli zvyknutí. Všetko sa však v tom čase dalo do poriadku a láske na diaľku nič nebránilo v spoločnej budúcnosti.

 

Dnes je však všetko inak! Mladá speváčka totiž oznámila definitívny rozchod s priateľom z Ameriky. Pre revue.idnes.cz priznala, že jej priateľ je skutočne úžasný chlap, ale osobne by nedokázala dlhodobo žiť v Amerike a on naopak v Čechách. To bol vraj pravý dôvod krachu ich vzťahu. Sama skonštatovala, že to v živote proste takto chodí. Smútok už zaháňa prácou na novom albume a my nepochybujeme, že určite sa bude na čo tešiť!

Zdroj: Revue.idnes.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)