Na Slovensku existuje len veľmi málo televíznych nadšencov, ktorí by nemilovali rodinný seriál Oteckovia. Markizácky trhák sa teší rekordnej sledovanosti a pomohol odštartovať sľubnú kariéru niekoľkým šikovným detským hercom. Jedna z hviezdičiek komediálneho programu však nateraz účasť na natáčaní úplne stopla.

Na televíznych obrazovkách momentálne prebieha v poradí už štvrtá séria obľúbených Oteckov. Originálna snímka však nie je len o osudoch štyroch známych fešákov, ale aj o ich ratolestiach, rodinách a priateľoch.

oteckovia

Ako jedna z vedľajších postáv skvele zažiarila 18-ročná Zuzana Kraváriková, ktorá stvárňuje Lukyho priateľku Dorku. Pôvabná teenagerka však musí najnovšie popri nakrúcaní a školských povinnostach stíhať aj účinkovanie v slávnej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome. To ale stále nie je všetko, nakoľko je o Zuzku čoraz väčší záujem.

zuzana kravariková

Zuzana priznala, že ponuky sa kopia

,,Vďaka účinkovaniu v divácky obľúbených programoch sa vynárajú aj ďalšie výzvy – rozhovory, fotenia, spolupráce, účinkovanie v ďalších programoch, takže mám už teraz málo času aj na rodinu a priateľov,” brunetka priblížila pre magazín Šarm.

Práve z dôvodu veľkej časovej tiesne a hromadenia sa povinností musela nadaná herečka nateraz Oteckov presunúť na vedľajšiu koľaj a na ich ďalšom pokračovaní sa momentálne nepodieľa. Dobrou správou ale je, že stopka seriálovej rebelky v deji by mala byť len dočasná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana kraváriková

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Facebook/Oteckovia