V piatok večer odvysielala TV Markíza finále kontroverznej zoznamky Svadba na prvý pohľad, na ktoré následne nadviazal krátky magazín Svadba na prvý pohľad – stále spolu. Na základe záberov sa zdalo, že je medzi dvojicou Diana a Michal všetko v najlepšom poriadku. Avšak aktuálne je už situácia iná.

Krátko po skončení poslednej časti úspešného programu sme vás informovali o tom, že sa medzi fanúšikmi vynorili špekulácie, že Diana a Michal už v súčasnosti pár netvoria. ,,Nie sú spolu, videli ho a s inou,” znie komentár pri jednej zo spoločných fotiek televíznych manželov, zverejnenej na Instagrame TV Markíza.

diana a miso

Po pár dňoch sa dozvedáme, že vzťah Košičanov prišiel naozaj nateraz ku koncu. Pre portál Pluska.sk to potvrdila samotná Diana, ktorej city sa vraj po natáčaní síce nezmenili, no uvedomila si niektoré skutočnosti. ,,Túžila som po spoločnom bývaní, aby sme sa mohli bližšie spoznať, pretože za 4 týždne človek nespozná partnera natoľko, ako by ho spoznal za nejaký rok spolužitia. Ale túto otázku sme ešte nedoriešili,” uviedla zarmútene.

Temperamentná kráska však partnerstvo s Mišom zatiaľ úplne nezavrhla. ,,Máme kamarátsko-priateľský vzťah a uvidíme, čo prinesie budúcnosť,” ďalej prezradila úprimná východniarka. A hoci sa manželstvo nevyvíjalo podľa jej predstáv, účasť v šou neľutuje. ,,Naučila ma veľa a ukázala mi aj moje slabé stránky, na ktorých musím zapracovať, aby som budovala lepšiu hodnotu ženy,” uzavrela Dianka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, dianadeottova