Bývalá superstaristka Martina Schindlerová sa vrátila do mediálnej pozornosti krátko po tom, čo oficiálne potvrdila rozvod s jej (ex)manželom Kamilom. Netrvalo dlho a po pár mesiacoch sa objavila po boku známeho politika!

Slovenská speváčka Martina Schindlerová sa v novembri minulého roka rozviedla so svojím dlhoročným partnerom a otcom dvoch detí, dcéry Martiny a syna Kamila. Dôvod rozvratu manželstva si dvojica nechala len pre seba, avšak krátko po jeho konci sa kráska objavila v spoločnosti bývalého ministra kultúry Daniela Krajcera.

To, či sa jednalo len o priateľské stretnutie, je nateraz otázne. Podľa informácií magazínu Plus Jeden Deň sa však dvojica mala ocitnúť v odľahlej reštaurácii hlavného mesta, kde si vychutnávala letné dni.

K záberom, kde Martinu a Daniela môžeme vidieť v spomínanom podniku, sa napokon vyjadril i samotný Krajcer. Podľa jeho slov sa jednalo len o pracovné stretnutie, keďže mala Schindlerová dostať ponuku na vystúpenie počas jeho narodeninovej oslavy. Či za tým skutočne nie je niečo viac, ukáže až čas.

Fotky Martiny Schindlerovej s Danielom Krajcerom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/SchindlerovaMartina, DanielKrajcer