Tak tomuto sa teda povie “šou”! V obci Veľká Mača nedávno došlo k incidentu, ktorého strojcom bol nemálo známy slovenský moderátor Andrej Bičan. Ten si po rozvode s ex-manželkou Editou stále nevie nájsť spoločnú reč a spory už mali prerásť do obludných rozmerov.

Dlhoročný televízny moderátor a zabávač v jednej osobe a matka jeho dvoch detí si pred necelým rokom dali definitívne zbohom. Rozvodové ťahanice sa neobišli bez hádok o majetok či dcéry, ktorých výchovu túžil každý z rodičov prevziať do vlastných rúk.

bičan

Andrej Bičan vyostrenú situáciu očividne nezvláda práve najlepšie, nakoľko sa jedná o dve osoby, ktoré má v živote najradšej. Podľa informácií denníka Nový čas malo dokonca nedávno dôjsť ku kurióznej hádke, trvajúcej celé hodiny. Počas tejto doby úspešný šoumen na bývalú partnerku vrieskal ako najatý, a neskôr si to odniesla aj jej matka.

Dôvodom silného konfliktu plného vulgarizmov mala byť jedna z dcér, ktorá vraj odmietla s otcom odísť preč. To Bičana rozrušilo natoľko, že spustil lavínu obvinení, výčitiek a nadávok – všetko pred očami obyvateľov dediny. Nepríjemnú záležitosť museli napokon vyriešiť muži zákona, ktorí boli na miesto privolaní pravdepodobne šokovanými susedmi.

Video priamo z “vyčíňania” Bičana nájdete —TU—

andrej bičan dcéra

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome, editabicanova, andrejbican