V polovici augusta ostali fanúšikovia rapera Michaela Kmeťa alias Separa a speváčky Tiny v totálnom šoku – drsný hudobník na svojom Instagrame informoval o ich rozchode. Odvtedy už prišli tri mesiace a v kuloároch sa špeká, že si dvojnásobná mamička užíva novú lásku. Kto má byť jej vyvoleným?

,,Ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou…,” znejú Separove slová spred troch mesiacov, ktoré pri pohľade na jeho harmonické manželstvo so speváčkou Tinou rozhodne nikto nečakal.

Medzi dvojicou vraj idylická atmosféra nevládla už dlhšie, no nikoho tretieho za tým hľadať netreba. Až tri mesiace po odlúčení sa začalo meno talentovanej krásky spájať s novým mužom – ten taktiež pôsobí v hudobnej brandži. Podľa informácií portálu Pluska.sk sa má dvojnásobná mamička stretávať s o osem rokov mladším fešákom, označovaným aj ako slovenský Maluma.

,,Tina randí s raperom, ktorý si hovorí Puerto. Jeho meno je Fero Churý,“ píše sa na známom bulvárnom webe. Podrobnosti o údajnej romanci medzi interpretkou, ktorá nedávno zahájila svoj hudobný comeback, a spevákovi s odfarbenými vlasmmi, však zatiaľ známe nie sú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/chattherino