Na našich televíznych obrazovkách opäť hviezdi spevácka šou The Voice Česko Slovensko. Aktuálne môžeme sledovať prvotné výbery súťažiacich, zatiaľ čo v skutočnosti už prebiehajú tvrdé duelové súboje medzi finalistami. To však uvidíme až o pár týždňov.  

Natáčanie nových epizód The Voice je v plnom prúde a zdá sa, že jeho súčasťou je aj známa slovenská playmate Zuzana Strausz Plačková. Podnikateľka pôsobiaca v Bratislave sa totiž na svojej sociálnej sieti pochválila krátkym videom, kde priznala, že sa nachádza na nakrúcaní nemenovanej šou, pričom za ňou môžeme vidieť nápis a logo prebiehajúcej speváckej súťaže.

Točíme, nemôžem vám prezradiť čo, mám zakázané, som v Prahe,” informovala svojich fanúšikov samotná Zuzana. Na základe podmienok modro-žltej televízie však nemohla uviesť ani to, akú úlohu dostala a či ide iba o jednorázové výstúpenie alebo ju budeme môcť vidieť na obraze viackrát.

Pokiaľ (a čo je najviac pravdepodobné) sa Plačková objaví v The Voice, naskytuje sa malá možnosť, že bude jedným z tajných hostí, čoho svedkami sme mohli byť už v minulých sériách speváckeho projektu. V pilotnej časti v roku 2012 sa tak pred porotu postavil napríklad český hudobník so zlatom v hrdle Karel Gott a následne ikona Helena Vondráčková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Je ale otázne, čo by pred porotou s mikrofónom v ruke predviedla práve kontroverzná playmate. Plačková možno ľudí z réžie očarila práve svojím nedávnym výkonom na sociálnej sieti, kde prespievala svetový hit s názvom Shallow. Žeby sme jej profesionálnu verziu videli aj na pódiu vo svetle reflektorov? Nechajme sa prekvapiť! Nateraz si ju však môžete vypočuť >>>TU<<<.

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube, Twitter, Facebook/The Voice Česko Slovensko

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.