Petr Borkovec je jedným z finalistov piatej série speváckej šou s názvom Superstar. Počas natáčania sa mladý finalista zblížil s talentovanou porotkyňou Katarínou Knechtovou, vďaka čomu zaplavil titulky väčšiny českých a slovenských magazínov.

Vzťah Kataríny Knechtovej s mladým zajačikom však dlho nevydržal. Turbulentné rozchody striedajú milostné návraty, pričom podľa posledných informácií má dvojica opäť prechádzať fázou tesne po ukončení vzťahu. Dôvodom má byť pritom údajné Petrove pitie a žúrovanie s ostatnými kamarátmi, čo malo slovenskej speváčke radikálne prekážať. 

Knechtova Borkovec

V minulosti, keď párik ohlásil rozchod poprvýkrát, sa sklamaný Borkovec rozhodol svojej EX venovať pár romantických odkazov prostredníctvom médií, ktoré striedali fotografie a videá s inými dievčatami, zrejme so zámerom vyvolať aspoň náznak žiarlivosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa však zdá, ukončenie romániku zo Superstar zasiahlo mladého speváka opäť priamo do srdca a doslova ho to ničí. Podľa najnovších informácií mal totiž čerstvo slobodný Petr zrušiť dôležité vystúpenie len tesne po tom, čo Katka zverejnila úprimný príspevok s textom: „Viem, že čo chcem, je občas nad moje sily. Ale ten, kto mi dal túžbu, dá mi aj silu spraviť nemožné.

Je tak skutočne možné, že český superstarista klesá po rozchode s hviezdnou ikonou na úplné dno? To je zatiaľ otázne, isté je však to, že vďaka bujarému životnému štýlu v samotných začiatkoch televízneho projektu takmer stratil šancu, keď sa opil a nedostavil na natáčanie.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/ Petr Borkovec

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.